بررسی رتبه بر اساس کلمات کلیدی در گوگل و یاهو

بهینه سازی موتورهای جستجو
تماس با جی ادز

بررسی رتبه کلمات کلیدی


نام دامنه خود را وارد کنید :


کلمات کلیدی :


برسسی رتبه تا :

 


هر کلمه کلیدی را در یک سطر وارد کنید.

نمونه:
keyword1
keyword2
keyword3در حال پردازش...

تماس با جی ادز

درباره بررسی رتبه کلمات کلیدی

نکاتی در مورد این ابزار

هدف از بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو به دست آوردن سه موقعیت برتر در این موتورهاست. اینکار ممکن است کمی زمانبر باشد، اما با کمی تلاش می توان اینکار را به درستی انجام داد. اگر هدف شما دستیابی به بالاترین نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجوست، باید کار خود را از این قسمت آغاز کنید. اولین مرحله یافتن رتبه فعلی شما در موتورهای جستجوست که به یک ابزار برای بررسی موقعیت رتبه بندی کلمات کلیدی نیاز دارد. زیاد نگران نباشید. شما می توانید از همین ابزار بررسی رتبه کلمات کلیدی استفاده کنید.

 چگونه می توان از ابزار بررسی رتبه کلمات کلیدی استفاده کرد؟

 این ابزار رایگان همانند ابزار بررسی دامین اتوریتی و ابزار بررسی پیج اتوریتی که امتیاز MOZ سایت و صفحات سایت شما را ارائه می‌دهند، کار می کند. و می‌تواندرتبه بندی کلمات کلیدی یا رتبه سئو را در موتورهای جستجوی برتر برای کلمات کلیدی خاص تعیین نماید. ابزار بررسی رتبه کلمات کلیدی (keyword rank checker) ما نه تنها قابل اعتماد است بلکه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. برای استفاده از این ابزار، باید یک کلمه کلیدی به ازای هر خط در کادر اول وارد کنید؛ دامنه یا سایتی که می خواهید بررسی کنید را در کادر دوم قرار دهید و کادر هایی که می خواهید موتورهای جستجو بررسی کنند را انتخاب نمایید، محدوده صفحاتی که می خواهید بررسی شوند را انتخاب کنید و در نهایت بر روی گزینه رتبه کلمات کلیدی را بیاب! کلیک کنید و موقعیت کلمات کلیدی را مشاهده نمایید. این ابزار نتایج را در عرض چند ثانیه  نشان می دهد و ایده بهتری در مورد رتبه بندی کلمات کلیدی یا رتبه بندی سئو در اختیارتان قرار می‌دهد.

ابزار نمایش رتبه کلمات کلیدی چگونه کار می کند؟

این ابزار نتایج موتورهای جستجوی گوگل و یاهو را برای عبارات یا کلمات کلیدی که شما برای تعیین رتبه بندی سایت یا کلمه کلیدی وارد کرده اید اسکن می‌کند. زمانی که این ابزار تست را اجرا می‌کند، نتایج سبز به معنی عملکرد عالی خواهدبود. این موضوع بدین معنی است که سایت شما در صفحات اول موتورهای جستجو برای آن کلیدواژه پیدا شده است. حتی اگر این ابزار موقعیت شما را درسه نتیجه برتر نشان ندهد، وجود صفحه یا کلمه کلیدی در صفحه اول نیز خبر خوبی است. با اینحال اگر سایت شما در ده نتیجه برتر نبود باید بدانید که مشکلی وجود دارد. ممکن است صفحه خود را برای کلمه کلیدی بهینه سازی نکرده باشید، راهنمای کیفیت را دنبال نکرده باشید و احتمال دارد سایت دچار پنالتی شده باشد.

  نکات لازم برای کسب موقعیت عالی در کلمات کلیدی :

  • کلمات کلیدی خود را با دقت انتخاب کنید. تا جایی که می توانید با کلمات کلیدی دم دراز خاص برخورد کنید و بر روی آن هایی که رقابت کمتری دارد تمرکز نمایید. از ابزار پیشنهاد کلمات کلیدی می‌توانید برای پیدا کردن کلمات کلیدی جدید کمک بگیرید.
  • سایت هایی که صفحات خود را برای کلمات کلیدی اندک و در عین حال عالی بهینه سازی کرده اند رتبه بالاتری نسبت به سایت هایی دارند که از کلمات کلیدی زیاد استفاده می‌کنند. کیفیت در این شرایط نیز حرف اول را می‌زند. موتورهای جستجو به سایت های با کیفیتی که می‌توانند بازدید کنندگان انسانی خود را وارد تعامل کنند رتبه بالاتری می‌دهد.
  • بک لینک های ارزشمندی ایجاد کنید. همانند کلمات کلیدی، کیفیت بک لینک ها نیز بسیار مهم تر از کمیت آن هاست. از ابزار بررسی بک لینک ها استفاده کنید تا بتوانیدتعداد بک لینک‌های سایت‌تان را پیدا کنید. لینک هایی با اتوریتی بالا بسیار ایده آل هستند. از خریدن لینک های کم کیفیت خودداری کنید زیرا می تواند موقعیت کلمات کلیدی را پایین تر بیاورد یا شما در لیست سیاه موتورهای جستجو قرار دهد. برای اطلاعات بیشتر درباره بک لینک‌ها دوره آموزش لینک بیلدینگ را مشاهده کنید.
  • به کمک ابزار بررسی بک لینک های سایت - ابزار بهبود سئوی URL - ابزار ساخت نقشه سایت و دیگر ابزارهای موجود در جی ادز و نتایج آنها، می‌توانید در راستای برای بهبود سئوی سایت خود گام بردارید.

چرا باید از ابزار بررسی رتبه کلمات کلیدی در گوگل و یاهو استفاده کنیم؟

این یک ابزار عالی و جادویی برای وبمستران است و به طور خودکار موتور جستجوی گوگل را برای پیدا کردن رتبه سایت‌تان بررسی می‌کند. این ابزار نه تنها سریع و ساده است بلکه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. این عالی نیست؟ شما می توانید به کمک این ابزار رتبه کلمه کلیدی یا رتبه سئوی خود را بررسی کنید و بازخورد خود را بیان نمایید.