ابزار ساخت نقشه سایت Sitemap.XML

بهینه سازی موتورهای جستجو
تماس با جی ادز

ساخت نقشه سایت XML


یک نام دامین وارد کنید


تاریخ ویرایش
dd/mm/yyyy
فرکانس تغییر
اولویت پیش‌فرض
چه تعداد صفحاتی می‌خواهید خزیده شود؟

خزیدن...
لینک‌های یافت شده: 0
تماس با جی ادز

درباره ساخت نقشه سایت XML

آدرس کامل سایت خود و برخی از پارامترهای اختیاری را در فرم بالا وارد کنید. بر روی دکمه ایجاد نقشه سایت کلیک نمایید تا خزیدن سایت کامل شود. شما به صفحه جزییات نقشه سایت تولید شده هدایت خواهید شد که در برگیرنده تعداد صفحات، فهرست لینک های شکسته، محتوای فایل XML و لینک دانلود فایل نقشه سایت است. فایل نقشه سایت خود را به کمک لینکی که در صفحه قرار دارد دانلود کنید و آن را در فولدر روت دامنه خود قرار دهید. به اکانت گوگل وبمستر خود بروید و آدرس نقشه سایت را اضافه نمایید.

این ابزار فرایند تولید نقشه سایت XML را بسیار راحت تر می‌کند و می توان از آن برای استفاده از ابزارهای ارزشمندی همچون گوگل وبمستر تولز و  گوگل آنالیتیکس بهره برد.

برای استفاده از این ابزار به تجربه کدنویسی نیاز ندارید

کافیست به سادگی آدرس سایت خود را وارد کنید، از میان پارامترهای متعدد هر کدام را به دلخواه انتخاب نمایید و ابزار را آغاز کنید. اینکار چند دقیقه طول می کشد اما وقتی کار ابزار تمام شد می توانید به صفحه جزییات نقشه سایت بروید و تعداد صفحات، لینک های شکسته، محتوای فایل XML و لینک به فایل نقشه سایت را مشاهده کنید. باید نقشه سایت را از این صفحه دانلود کنید و سپس آن را در فولدر روت سایت خود بگنجانید. در نهایت می توانید آدرس نقشه سایت را در اکانت گوگل وبمستر تولز و همچنین فایل Robots.txt وارد کنید.