ابزار بررسی بک لینک های سایت

بهینه سازی موتورهای جستجو
تماس با جی ادز

تعداد بک لینک‌های سایت


یک نام دامین وارد کنیدتماس با جی ادز

درباره تعداد بک لینک‌های سایت

وب سایت شما چقدر بک لینک دارد؟

خوب اجازه دهید همین حالا این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم. دامنه خود را وارد کنید و بر روی دکمه آبی رنگ ارسال! کلیک کنید تا تعداد بک لینک هایی که سایت‌تان دارد را شناسایی نمایید. اینکار بسیار ساده و آسان انجام می‌شود.

این ابزار چگونه کار می‌کند؟

بک لینک به دامنه یا صفحه خاص، بسیار مهم هستند. هر چقدر تعداد بک لینک های سایت زیاد باشد، پیج رنک کلی شما بیشتر می شود. درست است؟ شاید اما کاملا هم چنین نیست. گوگل و سایر موتورهای جستجو کیفیت را بالاتر از کمیت می دانند. صاحبان سایت و بازاریابان اینترنتی ممکن است تلاش کنند با خرید مقادیر زیادی از بک لینک ها با قیمت ارزان، سیستم ها را فریب دهند. برخی از افراد هنوز هم اینکار را انجام می‌دهند. معمولا سایت هایی که از این روش برای افزایش بک لینک خود استفاده می‌کنند توسط گوگل جریمه می‌شوند. گوگل لینک‌های طبیعی را دوست دارد. لینک های کم کیفیت به سایت شما آسیب وارد می‌کند. بهتر است 5 لینک با کیفیت داشته باشید تا اینکه 50 بک لینک بی کیفیت خریداری نمایید و به سایت آسیب بزنید. درباره روش‌ها استراتژی‌های لینک بیلدینگ بیشتر بخوانید.

چند وقت یکبار باید بررسی بک لینک ها انجام شود؟

اگر تازه کار خود را برای ساخت لینک ها آغاز کرده اید به احتمال زیاد به دنبال استفاده مکرر از این ابزار خواهید بود. اینکار در اوایل بسیار خوب است. با اینحال بررسی لینک و نظارت بر روی آن یک فرآیند پیچیده است و تنها به کمک یک ابزار قابل اجرا نیست. باید بررسی کاملی از لینک انجام شود. شما می توانید از اطلاعات موجود برای تعیین نواحی لینک بیلدینگ (کامنت وبلاگ ها، پست مهمان، بوک مارکینگ اجتماعی) موثر استفاده کنید.

ابزارهای زیر احتمالا در زمینه لینک بیلدینگ برایتان سودمند باشد:

می‌خواهید لیست بک لینک های سایت تان را مشاهده کنید؟ اکانت MOZ PRO تهیه کنید.