ابزار محاسبه دامین اتوریتی (Domain Authority)

بهینه سازی موتورهای جستجو
تماس با جی ادز

محاسبه دامین اتوریتی


تا 20 لینک وارد کنید (هر لینک بایستی در سطر جداگانه وارد شود)در حال پردازش...


 
بررسی آدرس جدید

تماس با جی ادز

درباره محاسبه دامین اتوریتی

سایت های بی شماری وجود دارد که برخی از آن ها بهتر از دیگران هستند. سوال اینجاست که از کجا بفهمیم سایت خوب کار می کند و اعتبار خوبی دارد؟ حتما با خودتان فکر می کنید که باید معیارهایی برای قضاوت وجود داشته باشد تا بتواند شما را به مسیر درست هدایت کند. دامین اتوریتی (Domain Authority) معیاری است که برای درک اعتبار و شهرت یک سایت خاص مورد استفاده قرار می گیرد. این عدد آماری در محدوده 0 تا 100 قرار دارد که توسط MOZ به منظور تعیین نحوه کارکرد رتبه دامنه در نتایج موتور جستجوی گوگل توسعه یافته است. با اینحال دامین اتوریتی با پیج اتوریتی یکسان نیست. تفاوتی که بین اتوریتی دامنه و صفحه وجود دارد این است که پیج اتوریتی (Page Authority) پتانسیل رتبه بندی صفحه به صورت مستقل است. اتوریتی دامنه در مورد پتانسیل رتبه بندی کلی دامنه یا زیردامنه اطلاعاتی در اختیار ما قرار می‌دهد.

دامین اتوریتی (Domain Authority) در برابر پیج اتوریتی (Page Authority)

اولین مرحله در درک نحوه افزایش دامین اتوریتی، درک صحیح از تفاوت موجود بین اتوریتی صفحه و دامنه است. نمره اتوریتی دامنه برای کل دامنه ارائه می شود اما اتوریتی صفحه تنها رتبه صفحه خاص بر روی سایت را نشان می دهد. بر خلاف اتوریتی دامنه، اتوریتی صفحه به شما اجازه می‌دهد قدرت رتبه بندی یک صفحه خاص را شناسایی کنید. برای بررسی پیج اتوریتی از ابزار محاسبه پیج اتوریتی استفاده کنید.

جریان اعتماد در برابر دامین اتوریتی

 اگر در این صفحه هستید احتمالا به دنبال روشی برای تعیین قدرت حضور سایت در موتورهای جستجو هستید. در بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو اغلب باید قدرت یا اتوریتی صفحه خود را بدانید. همانطور که می دانید دامین اتوریتی معیاری است که اطلاعاتی در مورد اتوریتی سایت در اختیار شما قرار می دهد. با اینحال، معیار مهم دیگری نیز وجود دارد که برای درک قدرت سایت بسیار مهم است. جریان اعتماد یا Trust flow و اتوریتی دامنه دو معیار متفاوت هستند. هر دوی این معیارها و شاخصه‌ها به متخصصان سئو کمک می کند قدرت یا اتوریتی صفحه خود را شناسایی نمایند. آیا این دو مورد اطلاعات یکسانی را فراهم می آورند؟ فرضیه های زیادی در مورد جریان اعتماد ایجاد شده است. با اینحال، تفاوتی بین جریان اعتماد و اتوریتی دامنه وجود دارد. بر خلاف دامین اتوریتی که اطلاعاتی در مورد قدرت دامنه در موتورهای جستجو ارائه می کند، جریان اعتماد عددی است که قابل اعتماد بودن صفحات وب را بر اساس تمایل سایت‌های قابل اعتماد به لینک دادن به آن پیش بینی می کند.

چگونه دامین اتوریتی را افزایش دهیم؟

این یک سوال ضروری و حیاتی است.  اگر صاحب سایت هستید باید در حال حاضر ایده ای در مورد داشتن نمره خوب در اتوریتی دامنه خود داشته باشید. اجازه دهید روش هایی را برای افزایش اتوریتی دامنه بیان کنیم:

زمانی که صحبت از رتبه بندی سایت و اتوریتی دامنه به میان می آید بسیار قابل توجه هستند. پس چرا نباید بر روی بهینه سازی داخلی کار کنیم و در عین حال تجربه کاربری را مدنظر قرار دهیم؟ محتوای با کیفیت و تعاملی نیز  ستون اصلی یک سایت برنده محسوب می شود. رسانه های اجتماعی را نمی توان نادیده گرفت، زیرا برای آگاهی از برند و قرار گرفتن در معرض سایت بسیار مهم است.

چرا ابزار محاسبه Domain Authority جی ادز؟

خوب در حال حاضر تفاوت بین اتوریتی دامنه و صفحه و نیز نحوه افزایش اتوریتی را می‌دانید. مرحله بعدی به دست آوردن ابزار مناسب برای بررسی اتوریتی دامنه است. برای اینکار شما به یک ابزار معتبر نیاز خواهید داشت. ابزار ما قابل اعتماد، سریع و رایگان است و از همه مهمتر اینکه با این ابزار به صورت همزمان می‌توانید دامین اتوریتی را برای 20 سایت مختلف بررسی کنید.

چگونه از این ابزار استفاده کنیم؟

همانطور که از نامش پیداست این ابزار اتوریتی دامنه را بررسی می‌کند و نمره ای از صفر تا صد در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر این، ابزار مورد نظر کاربرد آسانی دارد و تنها کاری که شما باید انجام دهید وارد کردن آدرس سایت‌هایی است که قصد بررسی اتوریتی آن را دارید. در عرض چند ثانیه، این ابزار نتایج را در اختیار شما قرار می‌دهد.