ابزار آنلاین بررسی پارافرایزر (Plagiarism)

بهینه سازی موتورهای جستجو
تماس با جی ادز

بررسی پارافریز (Plagiarism)

مقاله خود را در کادر زیر جایگذاری (Ctrl + V) کنید و روی دکمه بررسی پارافریز کلیک کنید!ماکسیمم 1000 words limit per search.
تمام کلمات: 0

در حال بررسی ...

تماس با جی ادز

درباره بررسی پارافریز (Plagiarism)

Plagiarism (پارافریز) در لغت به معنای دزدی ادبی است. خوب حالا سوال اینجاست که این ابزار چگونه کار می‌کند؟ مقاله ای که شما در این ابزار وارد کرده اید به دقت اسکن می‌شود و در سرتاسر وب مورد بررسی قرار می‌گیرد. به احتمال زیاد برخی موارد قرمز را در نتایج خود مشاهده خواهید کرد زیرا برخی عبارات به کار رفته در مقاله ممکن است پرچم قرمز برایتان ایجاد کند.  اگر یک جمله کاملی در مقاله وجود داشته باشد که اصیل نیست، این ابزار منبع اصلی را از محتوای دزیده شده و غیر اصل تشخیص می دهد. به کمک این ابزار می توانید متوجه شوید که مقاله از اینترنت کپی شده است.

درک نتایج:

عبارات و جملاتی که به رنگ قرمز نشان داده می شوند در حال حاضر به صورت آنلاین منتشر شده اند و در تست Google plagiarism قبول نخواهند شد. همچنین در اینجا لینک هایی وجود دارد. بر روی خطوط قرمز کلیک کنید و منبع اصلی رکوردهای خود را مشاهده نمایید. زمانی که تست کامل شد، درصدی در اختیار شما قرار می گیرد که می گوید مقاله شما منحصر به فرد و اصیل است یا خیر.

همانطور که می دانید محتوای تکراری رتبه کمتری در موتورهای جستجو به دست می آورند. اگر مقاله یا محتوایی را بر روی سایت خود منتشر کنید که کاملا منحصر به فرد و اصیل نیست، خطر قرار گرفتن در بلک لیست توسط گوگل و سایر موتورهای جستجو افزایش پیدا می کند. بنابراین اگر هدف شما این است که رتبه بالایی برای صفحات سایت خود به دست آورید و جایگاه خوبی در نتایج موتورهای جستجو داشته باشید بهتر است از منتشر کردن محتوای تکراری بپرهیزید.

با اینکه این ابزار رایگان ممکن است برای بررسی محتوای دوباره نوشته شده یا تکراری برای حذف ثبات مورد استفاده قرار گیرد. اما مزایای آن به تکنیک های سئوی کلاه خاکستری و کلاه سیاه محدود نمی شود. در حقیقت متخصصان سئوی کلاه سفید برای اطمینان حاصل کردن از درستی کارهای نویسندگان فریلنسر خود از این ابزار استفاده می‌کنند تا محتوای اصیل و منحصر به فرد منتشر کنند. شما می توانید محتوای سایت خود را بررسی کنید تا مطمئن شوید هیچ کس محتوای شما را ندزدیده است.

علاوه بر بهینه سازی موتورهای جستجو، کاربردهای متعدد دیگری در مورد این ابزار وجود دارد. معمولا دانش آموزان و دانشجویان از این ابزار برای بررسی مقالات خود قبل از تحویل استفاده می‌کنند. در این میان، معلمان از این ابزار رایگان برای بررسی دزدی ادبی در مقالات استفاده می‌نمایند. نرم افزار رایگان ما جملات را یک به یک بر روی موتورهای جستجوی متعدد بررسی می کند و آن را با محتواهایی که در حال حاضر ایندکس شده اند مقایسه می نماید. علاوه بر این ابزار پارافریز (plagiarism detector) هیچ محتوایی را در پایگاه داده ذخیره نمی‌کند. برای کاربرد رایگان باید ثبت نام کنید و آخرین به روزرسانی های این ابزار را از طریق خبرنامه نصب نمایید. سایر ابزارهای بررسی کننده دزدی ادبی محدود به نسخه پرمیوم هستند تا قابلیت های کامل را در اختیار کاربران خود بگذارند. ابزار ما رایگان است. نیازی به عضویت نیست و استفاده از آن بسیار آسان است.

ما در حال توسعه این ابزار هستیم و در آینده سعی می‌کنیم نسخه بهتری از آن را ارائه دهیم.