ابزار ایجاد متا تگ

بهینه سازی موتورهای جستجو
تماس با جی ادز

ایجاد متا تگ

عنوان سایت
توضیحات سایت
کلمات کلیدی سایت (کلمات کلیدی را با کاما جدا کنید)
به ربات‌ها اجازه می‌دهید وب‌سایت شما را ایندکس کنند؟
به ربات‌ها اجازه می‌دهید همه لینک‌ها را دنبال کنند؟
سایت شما چه نوع محتوایی نمایش می‌دهد؟
زبان اصلی سایت شما چیست؟

(متاتگ‌های اختیاری)

موتور جستجو بعد از چه زمانی اجازه ورود به سایت دارد؟     روز.


نویسنده:تماس با جی ادز

درباره ایجاد متا تگ

ابزار ساخت متاتگ

متا تگ چیست؟

متا تگ و تگ عنوان HTML  عناصر خاص HTML هستند که در سورس کد صفحات وب شما یافت می شوند. نگران نباشید، بیشتر ابزارهای نوشتن صفحات وب و وب سایت های قالب محور به شما اجازه می دهند عنوان و متا تگ صفحات سایت خود را بدون نیاز به ویرایش سورس کد HTML  تغییر دهید. به کمک این ابزار و دستورالعمل های آن، می توانید به راحتی عنوان و متا تگ مورد پسند موتورهای جستجو را برای تمامی صفحات وب خود ایجاد کنید.

بهینه سازی متا تگ ها

زمانی که عناوین و متا تگ ها به درستی بهینه سازی شده باشند، موتورهای جستجو اطلاعات مورد نیاز برای نمایش و رتبه بندی بهینه صفحات سایت شما در نتایج جستجوی خویش را خواهند داشت. اگر این موارد برای موتورهای جستجو بهینه سازی نشده باشد، رتبه و ترافیک نرخ کلیک شما نیز آسیب می‌بیند. سری به مرکز آموزش سئو در وبلاگ جی ادز بزنید تا بتوانید نحوه ویرایش ونوشتن این عناصر را به درستی یاد بگیرید.

حقیقت: همه موتورهای  جستجوی بزرگ از متا تگ و عنوان برای مقاصد رتبه بندی و نشان دادن لینک در نتایج جستجوی خود استفاده می کنند. این موتورهای جستجو در برگیرنده بینگ، گوگل، یاهو و سایر موتورهای جستجوست. موتورهای جستجوی ایرانی نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

ابزار سازنده متا تگ (Meta Tag Builder)

فرم بالای صفحه را تکمیل کنید و به طور خودکار متا تگ و عنوان موردپسند موتورهای جستجو و دیگر متا تگ‌های مفید را تولید نمایید. کدهای تولید شده را بین تگ‌های <head></head> قرار دهید.

برای بررسی متاتگ‌های سایت‌تان از ابزار بررسی متا تگ استفاده کنید.