ابزار مشاهده سورس کد سایت

بهینه سازی موتورهای جستجو
تماس با جی ادز

مشاهده سورس کد سایت


آدرس سایت را وارد کنیدتماس با جی ادز

درباره مشاهده سورس کد سایت

سورس کد صفحات سایت خود را به دست آورید.

در پشت صحنه هر سایتی که به طور حرفه ای طراحی شده است، سورس کدهای حرفه ای قرار دارند. این کدها هستند که مرورگر  شما آنها را به تجربه کاربری غنی تبدیل می کنند. موتورهای جستجویی همچون گوگل، این کدها را می خوانند تا بفهمند صفحات سایت باید در ایندکس هایشان برای کوئری مربوط چگونه نمایش داده شود. اگرچه می توانید به کمک گزینه 'View Page Source' در مرورگرهای مختلف این کدها را مشاهده کنید اما  برخی از سایت ها این قابلیت را غیر فعال کرده اند و به شما اجازه نمی دهند سورس کد را مشاهده کنید. جی ادز یک ابزار منحصر به فرد برای نمایش سورس کد هر سایتی ایجاد کرده است. کافیست آدرس کامل سایت را وارد کنید. این ابزار سورس کد کامل سایت را در اختیار شما قرار می دهد.

چرا به سورس کد صفحات سایت نیاز داریم؟

شاید ندانید که چرا به سورس کد صفحات سایت نیاز دارید. درست است؟ با خواندن سورس کد سایت می توانید موارد مهمی را تعیین کنید. اجازه دهید موارد مهمی که سورس کد در اختیار وبمسترها قرار می دهد را با هم مرور کنیم

تگ عنوان: همانطور که می دانید تگ عنوان برای سئو بسیار مهم است. این ها عناوینی هستند که گوگل برای سایت های مختلف به هنگام جستجو برای یک کوئری نشان می دهد. با کمک این ابزار می توانید تگ های قرار گرفته در سورس کد را بررسی کنید. اگر شما تگ عنوانی در سورس کد نداشته باشید، رتبه ای در گوگل به دست نخواهید آورد. تگ عنوان معمولا در نزدیکی بالای سورس کد قرار می گیرد و با </title> آغاز و به پایان می رسد.

توضیحات متا: توضیحات متا یک اسنیپت 160 کاراکتری است که زیر عنوان صفحه شما در موتورهای جستجو نمایش داده می شود. سایت هایی هستند که به طور کامل توضیحات متا را نادیده می‌گیرند و در نتیجه رتبه مطلوب خود را به دست نمی‌آورند. شما می توانید از این ابزار رایگان برای مشاهده سورس کد سایت‌های مورد نظر خود استفاده کنید تا نمایش توضیحات متا در سورس کد را تعیین کنید. برای مشاهده متاتگ‌های سایت همچنین می‌توانید از ابزار مشاهده متا تگ های سایت استفاده کنید.

بررسی لینک های NoFollow و DoFollow: شما می توانید در سورس کد به دنبال لینک‌ها بگردید و ببینید این لینک ها nofollow هستند یا dofollow. اگر کدی همچون rel=’external nofollow’ را پیدا کردید باید بدانید که صفحه موجود لینک های nofollow دارد. اگر همین کد را با برچسب 'follow' یا بدون هیچ برچسبی مشاهده کردید باید بدانید که سایت دربرگیرنده لینک های follow است. این گزینه برای ایجاد بک لینک برای سایت مهم است. استفاده از ابزار ما به شما کمک می کند موارد متعددی همچون نام متای سایت، کد گوگل آنالیتیکس، تگ Alt تصاویر و هر چیز دیگری که در کدهای سایت وجود دارد و آن را در سایت می‌بینید را بیابید. برای مشاهده لینک‌های فالو و نوفالو همینطور می‌توانید از ابزار مشاهده لینک‌های صفحه استفاده کنید.

چه چیزی در ابزار مشاهده سورس کد سایت خاص است؟

ابزار ما سریع، رایگان و دقیق است. این ابزار سورس کدی از صفحات را در عرض چند ثانیه فراهم می کند. هر وبمستری می‌تواند از ابزار ما برای مشاهده سورس کد سایت‌ها استفاده کند. این ابزار رایگان است و هیچ ثبت نامی برای استفاده از آن وجود ندارد.