ابزار بررسی ریدایرکت www

بهینه سازی موتورهای جستجو
تماس با جی ادز

بررسی ریدایرکت www


آدرس سایت را وارد کنیدتماس با جی ادز

درباره بررسی ریدایرکت www

 به کمک این ابزار، شما می توانید به سرعت موتور جستجو پسند بودن ریدایرکت های خود را تعیین نمایید. بیشتر وبمسترها ترافیک ارزشمند موتورهای جستجو را به خاطر پیکربندی نادرست ریدایرکت ها از دست می دهیم. به همین خاطر  توجه کردن به این موضوع اهمیت ویژه ای دارد.

ابزار بررسی ریدایرکت سایت چگونه کار می کند؟

آدرس کامل سایت را وارد کنید و ببینید ریدایرکت های شما موتور جستجو پسند هستند یا خیر. حالا بر روی دکمه Submit کلیک نمایید. فرض کنید سایتی با آدرس http://www.yoursite.com را دارید و ریدایرکتی را ایجاد کرده اید که با تایپ آدرس http://www.yoursite.com، بازدید کننده به صورت خودکار به آدرس http://www.yoursite.com/blog هدایت می‌شود. اما اگر موتورهای جستجو  نتوانند ریدایرکت را دنبال کنند چه اتفاقی رخ می دهد؟ اگر چنین موضوعی رخ دهد، رتبه سایت شما نیز به شدت تحت تاثیر قرار می گیرد. بنابراین می توانید از این ابزار برای بررسی وضعیت ریدایرکت ها و موتور جستجو پسند بودنشان استفاده کنید.

اگر این ابزار وضعیت را مناسب ببیند، عبارت خوب را نشان می دهد در غیر اینصورت وضعیت بد را نشان خواهد داد. به خاطر پیکربندی نادرست ریدایرکت ها، بسیاری از وبمسترها به رتبه بندی خود در موتورهای جستجو آسیب وارد می کنند و ممکن است ترافیک خود را به طور کلی از دست بدهند. به همین خاطر هر وبسمتری باید به کمک این ابزار ریدایرکت های خود را مورد بررسی قرار دهد و مطمئن شود موتورهای جستجو می توانند سایت را بخزند و ریدایرکت ها را آنگونه که تنظیم شده است دنبال نمایند.