ابزار شمارنده تعداد کلمات و حروف

بهینه سازی موتورهای جستجو
تماس با جی ادز

شمارنده حروف و کلمات

متن مورد نظرتان را وارد کنید:نتیجه

تعداد کلمات: 0 | تعداد کاراکتر: 0


تماس با جی ادز

درباره شمارنده حروف و کلمات

در مورد ابزار شمارش کلمات و کاراکترها

ابزار Word Count Checker یا شمارش کلمات و کاراکترها همانطور که از نامش پیداست یک ابزار عالی برای فراهم آوردن تعداد دقیق کاراکترها و کلمات است. چه شما یک نویسنده حرفه ای باشید یا دانش آموزی که بر روی مقاله مدرسه خود کار می کند، تعداد کلمات از اهمیت بالایی برخوردار است و همین موضوع باعث می شود این بخش عنصر مهمی از محتوای شما باشد. زمانی که مقاله طولانی دارید بررسی دستی تعداد کلمات و کاراکترها بسیار دشوار و گاه غیر ممکن خواهد بود. در چنین شرایطی بهتر است از ابزارهای شمارشگر تعداد کلمات برای متن خود استفاده کنید. خوشبختانه ما ابزاری را در این زمینه فراهم اورده ایم که به صورت آنلاین تعداد کاراکترها و کلمات را نشان می دهد.

این ابزار چگونه به شما کمک خواهد کرد؟

زمانی که می خواهید محتوای سایت یا وبلاگ خود را بهینه کنید باید به خاطر داشته باشید که اعداد جادویی خاصی وجود ندارد که بتواند رتبه شما را در موتورهای جستجو افزایش دهد. تصور اشتباهی در این حوزه وجود دارد که بیان می کند یک مقاله مفید باید حداقل ......... کلمه داشته باشد. چنین دیدگاهی به هیچ عنوان صحیح نیست. در حقیقت، برخی از مواقع تعداد کلمات اندک نیز می تواند ارزشمند باشد.

اگر از توییتر استفاده می کنید باید بدانید که  ایجاد یک توییت با تعداد کلمات محدودی که این سایت در اختیارتان قرار می دهد می تواند چالش برانگیز باشد. اما در نهایت توییت با ارزشی ایجاد می شود. زمانی که محتوای سایت خود را تولید می کنید، نباید برای مقاله ای که می توان در 200 کلمه خلاصه کرد از 500 کلمه استفاده کنید. اگر می خواهید تعداد کلمات را درک کنید و تغییراتی در آن ایجاد کنید بهتر است از این ابزار آنلاین استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که صرف نظر از تعداد کلمات، متن شما باید برای خوانندگان نیز مفید باشد.

چرا باید از ابزار شمارش کلمات آنلاین استفاده کنیم؟

شما می توانید ابزارهای متعددی را برای شمارش تعداد کلمات خود پیدا کنید. اما ما توصیه می کنیم از ابزار آنلاین ما استفاده کنید. چیزی که ابزار ما را منحصر به فرد می سازد رابط کاربرپسند و راحتی استفاده از آن است.

 چگونه از این ابزار استفاده کنیم؟

همانطور که قبلا نیز بیان کردیم ابزار رایگان ما بسیار ساده است و رابط کاربرپسندی دارد. تنها کاری که شما باید انجام دهید کپی کردن و چسباندن متنی است که می خواهید تعداد کلمات آن را بشمارید. سپس بر روی دکمه آبی رنگ شمارش کلمات کلیک کنید. نتایج بلافاصله نشان داده می شود. مجموع کاراکترها و نیز مجموع کلمات استفاده شده در متن نمایش داده خواهد شد. پس منتظر چه چیزی هستید؟ از این ابزار استفاده کنید و بازخورد خود را بگویید.