ابزار بررسی وضعیت سرور

بهینه سازی موتورهای جستجو
تماس با جی ادز

بررسی وضعیت سرور

تا 100 آدرس می‌توانید وارد کنید. (هر آدرس باید در خط جدید باشد)تماس با جی ادز

درباره بررسی وضعیت سرور

این ابزار عالی به شما کمک می کند وضعیت سایت خود را تعیین کنید و ببینید سایتتان آنلاین است یا آفلاین. تنها کاری که فرد باید انجام دهد وارد کردن نام دامنه یا زیر دامنه برای بررسی وضعیت سایت است. کاربران می توانند در یک زمان واحد تا 100 آدرس را وارد کنند که هر کدام در خطوط جداگانه ای قرار می گیرد. علاوه بر وضعیت آنلاین یا آفلاین بودن سایت، زمان پاسخگویی (زمان دسترسی به سرور) نیز نمایش داده می‌شود که این عدد هرچه کمتر باشد بهتر است.

چگونه از این ابزار استفاده کنیم؟

این ابزار برای بررسی وضعیت سرور سایت مورد استفاده قرار می گیرد. وضعیت سایت به صاحب سایت می گوید که سایتش آنلاین است یا آفلاین. وضعیت آنلاین بدین معنی است که سایت به درستی کار می کند و هر کاربر اینترنتی می تواند به راحتی سایت را بازدید کند. این در حالیست که وضعیت آفلاین مشکلی را در سایت نشان می دهد و بیان می کند سایت توسط برخی از کاربران اینترنتی قابل دسترسی نیست. برای استفاده از این ابزار، کاربر باید نام دامنه را در کادر مربوطه وارد کند. ابزار وضعیت سایت را بررسی خواهد کرد.  این ابزار باید در فواصل زمانی منظم به کار رود زیرا سرور می تواند در برخی از زمان ها Down باشد. بنابراین به کمک این ابزار، صاحب سایت می تواند بررسی منظمی از وضعیت سایت داشته باشد و در صورت Down بودن سرور اقدام فوری انجام دهد.

چه چیزی در این ابزار خاص است؟

ابزارهای سئوی جی ادز مجموعه‌ای از ابزارهای ارزشمند برای سئوی آنلاین است که ابزارهای قدرتمندی برای صاحبان سایت ها فراهم می کند تا بتوانند عملکرد سایت خود را بهبود ببخشند. اصلی ترین بخش ابزارهای جی ادز این است که به صاحبان سایت ها به بهترین روش کمک می کند و از آنجایی که بهترین ابزارهای سئو را برای استفاده رایگان فراهم می آورد یک مجموعه ابزار عالی محسوب می گردد. ابزار بررسی وضعیت سرور (نمایش آنلاین یا داون بودن سرور) که توسط ما فراهم شده است، می تواند وضعیت سایت را به خوبی بررسی کند. کاربر می تواند در یک زمان واحد آدرس بیش از 100 سایت را وارد کند و ابزار وضعیت این 100 سایت را در کسری از ثانیه پیدا می کند. این ابزار به صورت رایگان در اختیار وبمسترها قرار دارد.

مزایای ابزار بررسی وضعیت سرور چیست؟

 بررسی کردن وضعیت سایت بسیار مهم است زیرا اینکار صاحب سایت را مطمئن می کند که سایت به درستی کار می‌کند و بازدید کنندگان به هنگام بارگذاری سایت مشکلی ندارند. سایتی که برای راحتی کاربران توسعه یافته است اگر به درستی کار نکند، اهدافی که پشت طراحی آن وجود داشته است با شکست مواجه می‌شود، زیرا کاربران به هنگام بارگذاری سایت با مشکلاتی مواجه می شوند. مزیت دیگر این ابزار حفظ و نگهداری ترافیک بازدید کننده بر روی سایت است. وضعیت آفلاین سایت بدین معنی است که بازدید کننده نمی تواند به سایت دسترسی داشته باشد و در نتیجه بازدید کننده به سایت دیگری می رود و ترافیک سایت شما کاهش پیدا می کند. بنابراین بهتر است از این ابزار برای بررسی وضعیت سایت استفاده کنید و هر زمان سایتتان آفلاین بود اقدامات ضروری و مورد نیاز را برای بهبود شرایط انجام دهید. این موضوع می تواند برای صاحب سایت و بازدید کننده مفید باشد زیرا آن ها می توانند بدون هیچ گونه مشکلی به سایت دسترسی داشته باشند. همین امر باعث حفظ ترافیک سایت می شود.

برای بررسی وضعیت و اطلاعات هاست می‌توانید از ابزار نمایش وضعیت هاست استفاده کنید. همینطور ابزاری نیز برای بررسی سرعت سایت در اختیار شما قرار دارد.