ابزار بررسی سایت‌های همسایه

بهینه سازی موتورهای جستجو
تماس با جی ادز

مشاهده سایت‌های همسایه


آدرس سایت را وارد کنیدتماس با جی ادز

درباره مشاهده سایت‌های همسایه

آیا می‌دانستید که هاست اشتراکی می‌تواند بر روی رتبه صفحات شما تاثیر بگذارد؟ آدرس سایت خود را در فیلد بالا وارد کنید و سپس اینتر را بزنید تا سایت های دیگری که به صورت اشتراکی با آنها از یک سرور استفاده می‌کنید را ببینید.

ابزار بررسی سایت‌های همسایه چگونه کار می‌کند؟

این ابزار آی پی آدرس شما را بررسی می کند و اگر از هاست اشتراکی استفاده می کنید دامنه ها و لینک های سایر سایت هایی که با IP آدرس شما مشترک هستند را نشان می دهد. اگر سایت مشکل سازی وجود داشته باشد، ایکونی برای شناسایی خطرات موجود نشان داده خواهد شد.

از همسایگی و داشتن هاست اشتراکی با این سایت‌ها بترسید!

استفاده از IP مشترک با سایت هایی که محتوای اسپم دارند می تواند بر روی رتبه سایت شما نیز تاثیر بگذارد. برای بررسی اسپم بودن سایت‌های نمایش داده شده می‌توانید از ابزار بررسی اسپم بودن سایت استفاده کنید. همینطور آنها را می‌توانید توسط ابزار بررسی ویروسی بودن سایت مورد بررسی قرار دهید. اگرچه سایت شما حاوی ویروس نباشد اما اشتراک ای پی آدرس با سایت های دیگر که ویروسی باشند می تواند بر  روی رتبه صفحات شما نیز اثر بگذارد. همینطور داشتن هاست اشتراکی با سایت‌هایی که در برگیرنده محتوای جنسی و پورن هستند نیز باعث کاهش رتبه شما در موتورهای جستجو می‌شود، چرا که محتوای بزرگسالان نیز توسط موتورهای جستجو فیلتر می شود که همین امر می تواند بر روی رتبه سایت اثر بگذارد.

هاست اشتراکی و اختصاصی برای سئو

انواع خاصی از سایت ها عمدا توسط موتورهای جستجو مسدود می شوند و این موضوع می تواند به طور تصادفی سایر سایت هایی که سرور یا آی پی آدرس یکسانی با این سایت ها دارند را نیز مسدود کند. اگر رتبه بالا در موتورهای جستجو برای سایت شما مهم است باید از هاست اختصاصی استفاده کنید. این ابزار به شما کمک می کند اشتراک ای پی آدرس با سایر سایت ها را شناسایی کنید و در نهایت خطرات احتمالی موجود که می تواند بر روی رتبه صفحات شما اثر بگذارد را نشان می دهد. از راهنمای بالا استفاده کنید تا ببینید تهدیدات موجود چقدر بزرگ هستند.