ابزار مشاهده اطلاعات IP شما

بهینه سازی موتورهای جستجو
تماس با جی ادز

مشاهده اطلاعات IP


آی‌پی شما 3.238.71.155
شهر Ashburn
استان Virginia (VA)
کشور United States of America
کد کشور US
ISP Amazon.com
عرض جغرافیایی 39.0469
طول جغرافیایی -77.4903

تماس با جی ادز

درباره مشاهده اطلاعات IP

همانطور که می دانید آی پی آدرس یک عدد منحصر به فرد است که توسط دستگاه های آنلاین برای برقراری ارتباط با سایر دستگاه ها به کار می رود و بسیار شبیه آدرس پستی است. بدون آی پی آدرس نمی توانید اطلاعات را به شیوه یکسان ارسال و دریافت کنید.

این ابزار چه کمکی به شما می کند؟

آیا شما نیز فردی هستید که در مورد یافتن آی پی آدرس خود یا موقعیت آی پی خود مشتاقید؟ دلایل بسیار زیادی برای یافتن آی پی آدرس خاص هر فرد وجود دارد. زمانی که هکری به سایت حمله می کند، وجود سایت را به خطر می اندازد. به همین خاطر باید وبمسترها آی پی آدرس یا موقعیت هکر را به منظور جلوگیری از هک پیدا کنند. وبلاگ نویسان و صاحبان سایت ها نیز باید IP آدرس بازدید کنندگان خود را پیدا کنند. آن ها با این روش متوجه می شوند بیشترین ترافیک از چه موقعیتی بوده است. ابزارهای زیادی در اینترنت وجود دارد که به شما کمک می کند اینکار را انجام دهید.

برخی از این ابزارها رایگان و برخی پولی هستند. شما می توانید از این ابزار برای یافتن سریع آی پی آدرس استفاده کنید که برای موارد متعددی مفید است. برخی از مقاصد عبارتند از:

  • پشتیبانی فنی
  • بازی سازی آنلاین
  • برنامه های ریموت دسکتاپ
  • شناسایی پروکسی ها

چرا باید از این ابزار استفاده کنیم؟

ابزارهای متعددی برای یافتن آی پی آدرس وجود دارد. خوب چه چیزی باعث می شود ابزار ما منحصر به فرد باشد؟ علاوه بر اینکه ابزار ما رایگان است استفاده و کاربرد بسیار راحت و اسانی دارد. این ابزار ساده و قابل اعتماد است و می تواند نتایج دقیقی فراهم آورد.  ما می دانیم که شما نگران آی پی آدرس خود هستید. با اینحال وجود این آدرس برای حضور در دنیای آنلاین ضروری است.  اگر آی پی آدرسی وجود نداشت نمی توانستید آخرین اخبار را بدست آورید یا بازی های ویدئویی را بررسی کنید. حدس بزنید چرا؟  چون بدون آی پی آدرس هیچ سایتی نمی دانست اطلاعات خود را به کدام رایانه ارسال کند.به همین خاطر است که آی پی آدرس اهمیت زیادی دارد و باید بدانید  موقعیت آی پی شما و دیگران چیست.

چگونه از این ابزار استفاده کنیم؟

همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، ابزار ما کاربرد راحت و آسانی دارد. تنها کاری که باید انجام دهید بازدید از این صفحه است. زمانی که این صفحه باز می‌شود، نتایج نیز بلافاصله نشان داده خواهد شد. در نتایج نشان داده شده، می‌توانید آی پی آدرس خود را همراه با اطلاعات موقعیتی خودتان مشاهده کنید.