ابزار نمایش IP سایت

بهینه سازی موتورهای جستجو
تماس با جی ادز

مشاهده IP سایت


آدرس سایت را وارد کنیدتماس با جی ادز

درباره مشاهده IP سایت

ابزار مشاهده IP سایت چگونه کار می‌کند؟

اگر می خواهید آدرس دامنه را به آی پی آدرس تبدیل کنید، کافیست URL کامل آن را در جعبه موردنظر وارد کنید و کلید اینتر را بزنید. ابزار سریع ما به سرعت جزییات مربوط به ای پی آدرس دامنه شما را نشان می دهد. ابزار ما در مورد آی پی آدرس دامنه، کشوری که سرور در آن قرار گرفته و نام سرویس دهنده اینترنتی سایت را در اختیارتان قرار می‌دهد.

فرایند تبدیل دامنه به IP به کمک این ابزار بسیار ساده تر و راحت تر شده است. کافیست نام دامنه خود را Paste کنید و اجازه دهید این ابزار آنلاین IP سایت را برایتان نمایش دهد. در گذشته وبمسترها از Command Prompt برای یافتن آی پی آدرس دامنه استفاده می‌کردند. این فرایند کمی پیچیده بود و هر بازاریاب آنلاینی مجبور بود بر روی ابزارهای موجود تکیه کند. ما کار سئوکاران را به کمک این ابزار راحت تر کرده ایم. هر وبمستری به جای اینکه به دنبال فرایندهای دشوار باشد می تواند بر روی فرآیند تولید محتوا و استراتژی های بازاریابی تمرکز داشته باشد.

بعد از وارد کردن نام دامنه، ابزار ما اطلاعات دقیقی را در یک چشم بر هم زدن نمایش می دهد. نتایج به دست آمده به شکل جدول خواهند بود و جزییاتی در مورد آی پی آدرس، جزییات ISP و کشوری که سرور در آن قرار دارد نشان می‌دهد.